Akce DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE 2020 – AI

 Akce DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE 2020 – AI – umělá inteligence není strašák, dá se jednoduše implementovat do jednotlivých technologií i v běžném životě

V Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích proběhla pod záštitou Jihočeského Digi Hubu a platformy  CEEInno dne 23. 6. 2020 další z regionálních akcí  „DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE CZ 2020, s podtitulem ZDROJE & PROCESY“ na podporu konkurence schopnosti českých firem v krizi s využitím digitálních řešení.  Tato akce, na které se představilo  mnoho zajímavých digitálních technologií, je jenom ukázkou toho, jak Jihočeský Digi Hub napomáhá vytvoření ekosystému nových digitálních technologií a zvyšuje povědomí v oblasti digitální transformace malých a středních podniků (MSP) v regionu.
Jihočeský Digi Hub posouvá hranice spolupráce při zavádění inovací v oblasti  digitalizace na novou úroveň. Hledáme průsečníky mezi potřebami MSP při zavádění prvků digitalizace do firemní praxe a tím, co nabízí eperti Jihočeského Digi Hubu, nebo zástupci firem s konkrétními zkušenostmi. Chceme na jednom místě řešit společně definovaná témata, nabízet zajímavosti ze světa vědy a techniky, propojovat MSP, které řeší stejné témata a nabízet know-how.

Podrobnější informace z akce naleznete zde

Mohlo by se vám líbit...