Druhý ročník kooperační a technologické burzy se zaměřením na Plastikářský průmysl

Technologické inovační centrum s.r.o. si Vás již podruhé dovoluje pozvat na technologickou a kooperační burzu konanou dne 13. dubna 2010 v Kongresovém centru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně od 16 hod. do 19 hod.

Burza je zaměřena na plastikářský průmysl a odvětví příbuzná či spolupracující. Účastníkům burzy se nabízí jedinečná možnost získat nové obchodní kontakty, najít nové dodavatele či zákazníky, nové partnery pro vývoj produktů nebo jinou formu spolupráce, a to z řad podnikatelské i akademické sféry.

Kooperační a technologická burza bude probíhat formou předem domluvených schůzek, kde účastníci burzy vybírají partnery pro jednání z katalogu profilů všech registrovaných firem a institucí.

V případě Vašeho zájmu proto neváhejte a zašlete vyplněný registrační formulář se specifikací Vaší nabídky a poptávky po spolupráci na níže uvedený kontakt, na kterém Vám budou poskytnuty také bližší informace o celé akci.

Kooperační a technologická burza je souběžnou akcí konference PLASTKO 2010, pořádané Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně a účast na ní je zdarma.

Pro další informace kontaktujte: www.ticzlin.cz,
Ing. Lucie Polášková
e-mail: polaskova@ticzlin.cz
tel.: +420 739 570 791
Registrační formulář si stáhnrte zde  formular_profil_firmy

Mohlo by se vám líbit...