Kybernetická revoluce CZ aneb Průmysl 4.0 v praxi – Brno

Vážení účastníci loňské akce Kyberneticka revoluce CZ v Brně,

rádi bychom Vás pozdravili po roce a upozornili, že se v půli května vracíme na místo činu a po loňské akci na téma Kybernetická revoluce CZ aneb Průmysl 4.0 v praxi pořádáme

dne 17. května 2018 od 9:00 ve Vědeckotechnickém parku v Brně-Medlánkách akci s názvem Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti?

 Cílem naší druhé série regionálních akcí, které probíhají v letošním roce, je upozornit české firmy v regionech na to, že Průmysl 4.0 zdaleka není jen o technologiích, ale je třeba se při úspěšném naladění na jeho vlnu zaměřit i na důležité konotace, jako jsou:

  • Zodpovědná práce s lidmi uvnitř i vně firmy,
  • Propastné změny v manažerských a obchodních modelech v digitální firmě,
  • Důležité bezpečnostní aspekty spočívající v kybernetických rizicích, bezpečnosti dat i fyzické bezpečnosti sofistikovaných digitálních zařízení a současně i v právních limitech rozvoje digitalizace.

Přijďte 17. května do Vědeckotechnického parku v Brně-Medlánkách podiskutovat s odborníky, zabrainstormovat na daná témata a navázat novou spolupráci se spřízněnými firmami a institucemi! Akci moderuje Marcela Augustová z České televize. Více informací naleznete na www.kybernetickarevoluce.cz, podrobný program brněnské akce je k dispozici na tomto odkazu.   

Na tuto naši akci jste srdečně zváni a je nám potěšením nabídnout Vám bezplatný vstup, který si zajistíte při registraci na odkazu: http://czechinno.cz/kyberneticka-revoluce-v-cz/prihlaska. Do pole Poznámka v přihlašovacím formuláři zadejte, prosím, heslo „KR2017“. Máte-li zájem o účast, se svou přihláškou neváhejte – kapacita sálu se rychle naplňuje.

Těšíme se na setkání s Vámi v květnu ve VTP Brno!

Srdečně zdraví

Organizační tým sdružení CzechInno

 

CzechInno, z.s.p.o.

Dukelských hrdinů 29/471

170 00  Praha 7 – Holešovice

 

E: office@czechinno.cz

M: +420 608 86 86 56

www.czechinno.cz

     

CzechInno je nevládním, neziskovým a apolitickým sdružením na podporu českého inovačního podnikání, autorem unikátního systému podpory inovací v ČR a držitelem ocenění v rámci 2016 Eastern European Business Elite Awards.

 

Jaroslav Lakomý

Řešitel projektu za zadavatele a administrátor blogu

Mohlo by se vám líbit...