Smart Business Festival CZ 2018

Vážení registrovaní účastníci Smart Business Festivalu CZ 2018,            custom backdrops

 

brány Festivalu se otevírají již za 2 dny, tedy ve středu 24. října 2018, a my bychom Vás rádi touto cestou připravili na vše, co Vás v nich čeká, tedy:

Vstup na Festival

Festival se koná v prostorách Kongresového centra Hotelu Artemis Olympik Praha, U Sluncové 14, Praha 8 – Invalidovna. Nejsnazší přístup k místu konání je od metra B, nebo tramvají č. 3 a 24, zastávka Invalidovna, poté ulicí k Olympiku okolo Hotelu Olympik a dále k novému Hotelu Artemis Olympik a jeho kongresovému centru, které se nachází od hlavního vstupu do hotelu vpravo, přímo pod skleněnou věží. Autem se k místu konání dostanete optimálně ulicemi Pod Plynojemem a U Sluncové, u hotelu je zajištěno 40 parkovacích míst pro účastníky Festivalu a nebo lze parkovat v přilehlých ulicích, které jsou ovšem součástí parkovací zóny Praha 8.

Do areálu Festivalu Vás ochotně vpustí naše hostesky, kterým není třeba prokazovat se platnou tištěnou vstupenkou za předpokladu, že jste obdrželi tento e-mail – to totiž svědčí o Vaší platné a námi akceptované registraci. V místě festivalové akreditace obdržíte osobní badge s Vaším jménem, názvem firmy a QR kódem, který Vám poslouží jako vstupenka do všech veřejných sekcí Festivalu po celou dobu jeho konání a současně jako výherní karta v rámci Smart Business Game.

Slavnostní zahájení

Prostory Smart Business Festivalu CZ 2018 budou pro Vás otevřeny od 9:30. Akci samotnou pak v 10:00 zahájí svým uvítáním moderátorka akce Linda Bartošová, která uvede úvodní slovo vládního zmocněnce pro informační technologie a digitalizaci Vladimíra Dzurilly a následnou debatu představitelů české vlády k tématu „Má Česko šanci stát se digitálním šampionem?“ V rámci prvních 60 minut Festivalu tak reprezentativně zahájíme naši akci. Simultánní tlumočení z češtiny do angličtiny a zpět je zajištěno.

Program Festivalu

Poté již zahájíme Konferenční část Festivalu. Dozvíte se v ní, jak se české instituce, firmy i školy potýkají s výzvami rozvoje digitální ekonomiky a jaké Investice do budoucnosti, jakou práci s Lidmi pro novou éru a nakolik Bezpečnou budoucnost nám přicházejí prezentovat. Simultánní tlumočení z češtiny do angličtiny a zpět je i pro celou Konferenční sekci zajištěno.

Po slavnostním zahájení bude také otevřena Expoziční sekce našeho Festivalu a zahájena Smart Business Game – doprovodný animační program, po jehož absolvování žádný z Vás neodejde s prázdnou.

Odpolední konferenci zahájí svou vizionářskou přednáškou věnovanou tématu rozvoje digitální společnosti slovenský prognostik prof. Peter Staněk a naopak zakončí ji otevřené setkání českých Center pro digitální inovace – Digitálních inovačních hubů, která by se do budoucna měla stát hlavními styčnými body pro všechny firmy, které mají zájem pokročit se svou digitalizací.

Odpoledne mezi 15:30 – 17:00 jsou také součástí programu námi organizovaná B2B setkání, v jejichž rámci máte možnost se efektivně, v krátkém čase a bez zbytečných časových ztrát setkat s Vámi preferovanými kontakty. Online registrace je otevřena až do středy 24. 10. na tomto odkazu a doporučujeme těm z Vás, kteří se dosud nepřihlásili, rozhodně zvýšit obchodní potenciál naší akce prostřednictvím své registrace.

Máte další dotazy?

Jsme tu pro Vás a veškeré dotazy rádi zodpovíme na office@czechinno.cz nebo v online chatu na www.czechinno.cz, do kterého přejdete při kliknutí na kterékoli stránce našeho webu vpravo dole. Všechny další informace o naší akci naleznete také na www.smartbusinessfestival.cz.  

Těšíme se na Vás na Smart Business Festivalu CZ 2018!

 

Organizační tým sdružení CzechInno

 

CzechInno, z.s.p.o.

Dukelských hrdinů 29/471

170 00  Praha 7 – Holešovice

 

M: +420 608 868 656

E: office@czechinno.cz

     

CzechInno je neziskové sdružení na podporu českého podnikání.

Více informací na www.czechinno.cz.           

Jaroslav Lakomý

Řešitel projektu za zadavatele a administrátor blogu

Mohlo by se vám líbit...