UP Business Camp 2016

Přijďte zažít vzrušující atmosféru a inspirovat se na konferenci o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2016, která proběhne 5. listopadu 2016 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci – www.upbusinesscamp.cz.

Business Camp Univerzity Palackého marketéry v roli přednášejících. V obecenstvu očekáváme přiláká do Olomouce špičkové podnikatele a dvě stovky zájemců o podnikání a studentů a začínajících podnikatelů i zkušených matadorů z firem.

Kromě témat zabývajících se rozvojem firmy a marketingem se letošní ročník zaměří i na sociální podnikání.

Letos konference nabídne velká jména. Můžete se těšit na výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gombu, která byla v roce 2014 magazínem Forbes vyhodnocena jako 35. nejvlivnější žena České republiky. Nebude chybět Dita Přikrylová z úspěšného startupu Czechitas. Dita patří mezi inovátory NewEurope100 a letos ji vybral Forbes mezi žebříček 30 nejvlivnějších lidí pod 30 let. O své zkušenosti se podělí také Tereza Jurečková, spoluzakladatelka sociálního podniku Pragulic, který zaměstnává lidi bez domova jako průvodce městem. Na konferenci vystoupí spoluzakladatel úspěšného vyhledavače letenek Skypicker  (nyní Kiwi.com) Jiří Hlavenka, spoluzakladatel služby Dámejídlo.cz Igor Třeslín, marketér Hinty.cz Petr Homola a další.

Více na www.upbusinesscamp.cz. Připojte se k naší události na Facebooku, kde můžete sledovat aktuální dění a sdílet novinky ke konferenci s vašimi přáteli (www.facebook.com/events/1394053580621964/).

Ing. Jiří Herinek,
ředitel VTP UP

Univerzita Palackého v Olomouci
Vědeckotechnický park a Podnikatelský inkubátor
Šlechtitelů 21, 783 71 Olomouc

Telefon: 585 631 400
Fax: 585 631 420

www.vtpup.cz

Spojujeme firmy s Univerzitou, přenášíme znalosti a vynálezy z výzkumu do firemní praxe.
Tvoříme ideální místo pro podnikání v Olomouci.
Zpřístupňujeme nové technologie, průmyslový 3D tisk, numerické výpočty.

Mohlo by se vám líbit...