Exkluzivní kancelář v nově otevřeném COWORKINGOVÉM CENTRU InnoCrystal

InnoCrystal (www.innocrystal.com) je inovační centrum ve futuristickém stylu, které bylo postaveno v obci Zlatníky-Hodkovice za účelem podporovat malé a střední podnikatele a jejich obchodní růst.

Od 1. 9. 2016 je otevřeno v prostorách InnoCrystal COWORKINGOVÉ CENTRUM s kapacitou až 50 pracovních míst, kde si mohou zájemci pronajmout reprezentativní prostory k podnikání – ať již půjde o pracovní stůl, nebo dokonce o vlastní kancelář. Zájemce o prostory v Centru bude mít k dispozici moderně vybavenou kancelář, přístup k internetu, barevnou multifunkční tiskárnu, moderní prezentační technologie včetně konferenčních telefonů, přístupu na magnetické karty a parkoviště. K dispozici je i jednoduše vybavená laboratoř. V případě potřeby je podnikatelům k dispozici zkušený mezinárodní manažerský tým (poradní sbor) s dlouhodobou zkušeností z nadnárodního byznysu. V neposlední řadě je možné zajistit i profesionální administrativní podporu. Více informací o pronájmu v Centru naleznete zde.

Inovační centrum InnoCrystal nabízí k pronájmu i další komerční prostory, jako jsou zasedací místnosti, konferenční sál či laboratoř s kapacitou 4 – 100 osob.

Přijďte k nám na prohlídku! Najdete nás na ulici Inovační 122 ve Zlatníkách-Hodkovicích. Pro bližší informace nebo organizaci návštěvy se nám ozvěte na info@innocrystal.com nebo na tel. 603 324 362.

 

Tým Innocrystal

Mohlo by se vám líbit...