Seminář „Galerie inovací“ – na AMPER 2011

V rámci doprovodného programu 19. mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2011, který se konal 29. 3. – 1. 4. 2011 na Výstavišti v Brně, pořádala Asociace inovačního podnikání ČR dne 31. 3. 2011 v sálu P 5, seminář „Galerie inovací“.

Podrobnosti ze semináře  najdete zde …  Závěry z Galerie inovací

Mohlo by se vám líbit...