Kybernetická revoluce CZ aneb Průmysl 4.0 v praxi. Olomouc

Vážení účastníci loňské akce Kyberneticka revoluce CZ v Olomouci,

rádi bychom Vás pozdravili po roce a upozornili, že se před půlí dubna vracíme na místo činu a po loňské akci na téma Kybernetická revoluce CZ aneb Průmysl 4.0 v praxi pořádáme dne 11. dubna 2018 od 9:00 v olomouckém BEA Campusu akci s názvem Kybernetická revoluce CZ aneb Lid versus roboti?

 Cílem naší druhé série regionálních akcí, které jsou naplánovány na letošní rok, je upozornit české firmy v regionech na to, že Průmysl 4.0 zdaleka není jen o technologiích, ale je třeba se při úspěšném naladění na jeho vlnu zaměřit i na důležité konotace, jako jsou:

  • Zodpovědná práce s lidmi uvnitř i vně firmy,
  • Propastné změny v manažerských a obchodních modelech v digitální firmě,
  • Důležité bezpečnostní aspekty spočívající v kybernetických rizicích, bezpečnosti dat i fyzické bezpečnosti sofistikovaných digitálních zařízení.

Přijďte 11. dubna do BEA Campusu Olomouc podiskutovat s odborníky, zabrainstormovat na daná témata a navázat novou spolupráci se spřízněnými firmami a institucemi!

Více informací naleznete na www.kybernetickarevoluce.cz, podrobný program olomoucké akce je k dispozici na tomto odkazu.

Na tuto naši akci jste srdečně zváni a je nám potěšením nabídnout Vám bezplatný vstup, který si zajistíte při registraci na odkazu: http://czechinno.cz/kyberneticka-revoluce-v-cz/prihlaska. Do pole Poznámka v přihlašovacím formuláři zadejte, prosím, heslo „KR2017“. Máte-li zájem o účast, se svou přihláškou neváhejte – kapacita sálu se rychle naplňuje.

Těšíme se na setkání s Vámi 11. dubna v Olomouci!

Srdečně zdraví

Organizační tým sdružení CzechInno

 

CzechInno, z.s.p.o.

Dukelských hrdinů 29/471

170 00  Praha 7 – Holešovice

E: office@czechinno.cz

M: +420 608 86 86 56

www.czechinno.cz

     

Jaroslav Lakomý

Řešitel projektu za zadavatele a administrátor blogu

Mohlo by se vám líbit...