Slavnostně otevřena nová budova JVTP, a.s.
V pondělí 3. listopadu 2014 byla v Českých Budějovicích slavnostně otevřena nová budova Jihočeského vědeckotechnického parku – etapa IIa.
Slavnostního otevření se účastnil hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek nebo předseda Senátu ČR Milan Štěch. Bohatým programem provázel moderátor Vladimír Kořen.
Byla připravena audiovizuální světelná a laserová show a několik interaktivních prezentací které umožňovaly prohlížet různé mikroskopové preparáty, zahrát si na piano promítané na podlahu nebo si prohlédnout 3D obraz vesmíru.
Hosté také měli možnost prohlédnout si konfokální mikroskop a 3D tiskárnu, kterými je nová budova vybavena.
Další informace najdete na http://www.jvtp.cz/
Podívejte se na fotografie z otvírání.



