MICRONORA

BIC Plzeň si Vás dovoluje upozornit na možnost zúčastnit se mezinárodního kooperačního setkání při prestižním veletrhu mikrotechnologií „MICRONORA“ ve francouzském městě Besançon ve dnech 25. – 26. září 2008.

Akce je příležitostí prezentovat své zajímavé know-how, nabídnout zejména vlastní inovační technologie nebo nalézt partnery pro budoucí technologickou spolupráci. Kooperační setkání není určeno pouze firmám, ale i univerzitám a výzkumným centrům.

Kooperační setkání organizuje skupina partnerských organizací sítě Enterprise Europe Network. Setkání se zúčastní firmy z nejméně 10 zemí působící v oblasti mikrotechnologií a nanotechnologií.

Přihlášky jsou přijímány do 31. července 2008.Zájemci o tuto akci se mohou zaregistrovat prostřednictvím stránkywww.micro-nano-event.eu, kde vyplní svůj technologický profil nebo u BIC Plzeň, partnera akce pro Česku republiku.

Mediálním partnerem akce je server www.nanotechnologie.cz .

Další informace naleznete v přiloženém letáku nebo Vám je rádi poskytnou pracovníci BIC Plzeň. Rovněž pomohou s registrací a zpracováním technologického profilu. Kontakt: Ing. Lukáš Hartych ( hartych@bic.cz ), tel. 377 235 379.

Leták z akce je možné prohlédnout a stáhnout zde  MICRONORA_event_nanotechnologie

Mohlo by se vám líbit...