Nová soutěž odmění autory nejlepších podnikatelských záměrů

Finanční prémie, pronájmy kanceláří a věcné ceny. To vše mohou vyhrát účastníci nové soutěže, kteří přijdou se zajímavým podnikatelským záměrem. Klání pořádá Vědeckotechnický park (VTP UP) olomoucké Univerzity Palackého (UP). Do soutěže nazvané Podnikavá hlava se mohou přihlásit nejen jednotlivci starší 18 let, ale i celé soutěžní týmy, v nichž je zastoupen alespoň jeden dospělý.

„Díky nové soutěži chceme pomoci na svět novým podnikatelským záměrům, které by jinak zůstaly pouze v hlavách jejich tvůrců. Zároveň hodláme propagovat naše služby, kterými podporujeme aktivity mladých lidí a začínajících podnikatelů,“ uvedl ředitel VTP UP Jiří Herinek.

S vlastními a dosud nerealizovanými podnikatelskými záměry se mohou zájemci hlásit až do 20. dubna letošního roku. “ Na konci dubna pak odborná porota vybere ze všech přihlášených deset nejlepších příspěvků, které postoupí do květnového finále. V něm o konečném pořadí rozhodnou opět odborníci na základě veřejné prezentace záměrů finalistů,“ přiblížil Herinek. Vítězný podnikatelský záměr získá finanční odměnu 30 tisíc korun, pronájem kanceláře v Podnikatelském inkubátoru VTP UP na jeden rok zdarma a věcné ceny. Na dalších devět finalistů čekají rovněž finanční odměny, věcné ceny a bezplatné pronájmy tzv. virtuálních kanceláří v Podnikatelském inkubátoru.

Bližší informace, přihlášky a podrobné podmínky soutěže jsou k dispozici na internetových stránkách www.podnikavahlava.cz .

Jaroslav Lakomý

Řešitel projektu za zadavatele a administrátor blogu

Mohlo by se vám líbit...